Oranje Heren XV

Oranje Heren XV

 

Fotocredits Gerard Spaans

 

FORWARDS

PROPS

Hugo Langelaan Rugby Club Eemland
Andrew Darlington Maidenhead, UK
David Anderson Haagsche Rugby Club
Robin Moenen Rugby Club DIOK
Reinier de Boer Castricunse Rugby Club
Jake Stamenkovic Rugby Club DIOK
Gio Tskitishvili AS Monaco Rugby, Frankrijk
Lodi Buijs Haagsche Rugby Club


HOOKERS

Mark Darlington Maidenhead, UK
Ross Bennie Coulson Rugby Club DIOK
Duarte van Gijzelen Haagsche Rugby Club
Lars Linnenbank Rugby Club the Dukes
Victor Huurman Haagsche Rugby Club
Mike Mbaud Ealing Trailfinders, UK


LOCKS

 

Jim Boelrijk Rugby Club 't Gooi
Dennis van Dijken Stade Aurillacois Cantal Auvergne, Frankrijk
Arno Macken Rugby Club 't Gooi
Rikkert Verhofstad RFC Haarlem
Mark Wokke Castricumse Rugby Club
Koen Bloemen USBPA Rugby, Frankrijk
Christopher van Leeuwen Rugby Club Suresnes, Frankrijk
Bo Donkersloot Rugby Club the Hookers

 

LOOSE FORWARDS

Dirk Danen  Rugby Club Hilversum
Dave Koelman CA Brive, Frankrijk
Wolf van Dijk Rugby Club DIOK
Kevin Krieger Haagsche Rugby Club
Tom Altink Rugby Club DIOK
Blake Nightingale Rugby Club the Bassets
Zeno Kieft La Rochelle, Frankrijk
Niels van de Ven Alcobendas Rugby, Spanje
Jaap van der Vleuten Rugby Club the Dukes
Timon Vijn Haagsche Rugby Club

 

BACKS

SCRUM HALVES

Benjamin Garcia Rugby Club DIOK
Tony Hoogenboom Castricumse Rugby Club
Hugo Scholler COQ Leguevinois
Amir Rademaker Haagsche Rugby Club

FLYHALVES

Mees van Oord Rugby Club DIOK
Marc Mistou Rugby Club 't Gooi
Jasey van Kampen Haagsche Rugby Club

CENTERS

Storm Carroll Rugby Club the Bassets
David Weersma Aparejadores Rugby Burgos, Spanje
Eugene Koning Rugby Club 't Gooi
Robbin Schut Rugby Club Eemland
Timothy Dubessy RC Narbonne Mediterranee, Frankrijk
Ilie Greeve Rugby Club DIOK
Daily Limmen Racing Club Narbonnais, Frankrijk
Castor Magis Haagsche Rugby Club

BACK 3

Josh Gascoigne Hautapu Sports
Sep Visser Rugby Club Hilversum
Ayrton Pieterse Haagsche Rugby Club
Siem Noorman Haagsche Rugby Club
Daan van de Avoird Rugby Club DIOK
Bart Wierenga Valence Romans, Frankrijk
Jordy Hop Rugby Club Eemland
Te Hauora Campbell Rugby Club 't Gooi
Jort Doornenbal Castricumse Rugby Club
Nickel Blankevoort Rugby Club DIOK

 

Bondscoach: Zane Gardiner
Assistent coaches: Mathew Cripps, Job Völker
Mental Coach: Adam Dehety
Kracht en Conditie: Emmanuel Peyrezabes
Fysiotherapeut: Antoine van den Berg & Sebastiaan van Osch (Fysio Cura Plaza)
Team Manager: Robert Penris

9 november 2019 Nederland - Oekraïne 64-8
23 november 2019 Duitsland - Nederland 7-37
29 februari 2020 Nederland - Polen 7-6
7 maart 2020 Nederland - Litouwen 36-17
14 maart 2020 Zwitserland - Nederland 0-0

NETHERLANDS CONFIRMED AS  WINNERS OF RUGBY EUROPE TROPHY 2019/2020

20 februari 2021 Promotie / degridatie wedstrijd Championship