Heren XV

In 2020 is Oranje onder leiding van Zane Gardiner erin geslaagd de Trophy te winnen. Vervolgens hebben de Oranjeheren XV, in de play off op 29 mei 2021, België verslagen waardoor ze nu uitkomen in de Rugby Europe Championship. De Championship is onderdeel van het kwalificatie proces voor de Rugby World Cup 2023 in Frankrijk. Alle wedstrijden zijn live te volgen of terug te kijken via Rugby Europe TV. Hieronder vind je meer informatie over de Oranjeheren XV:

5 februari 2022Spanje – NederlandMadrid43-0
12 februari 2022Georgië – NederlandAmsterdam10-72
26 februari 2022Portugal – NederlandCaldas da Rainha59-3
12 maart 2022Rusland – NederlandSotsjiafgelast
19 maart 2022Nederland – RoemeniëAmsterdam12-38

20 mei 2021België – NederlandWaterloo21-23
26 juni 2021Georgië – NederlandTelavi48-15
10 juli 2021Nederland – PortugalAmsterdam28-61
6 november 2021Nederland – RuslandAmsterdam8-35
13 november 2021Roemenië – NederlandRoemenië56-15
18 december 2021Nederland – SpanjeAmsterdam7-21

BondscoachZane Gardiner
Assistent-coachesAllard Jonkers, Gareth Gilbert, Dries Michiels
Kracht & ConditieEmmanuel Peyrezabes
Mentale coachAdam Dehety
Performance analistKevan Gallagher
TeammanagerJan van Diest
FysiotherapeutAntoine van den Berg & Sebastiaan van Osch

Foto door Dennis van de Sande

TRAININGSSELECTIE – 26 februari 2022

PROPS
Hugo LangelaanRugby Club Eemland
Andrew DarlingtonCS Beaune Rugby, Frankrijk
David AndersonHaagsche Rugby Club
Robin MoenenRugby Club DIOK
Jake StamenkovicRugby Club DIOK
Lodi BuijsHaagsche Rugby Club
Gabor BesuijenRugby Club Oemoemenoe
Kevin EbingRugby Club the Dukes
Hookers
Mark DarlingtonRFC Chinnor, Groot Brittannië
Ross Bennie CoulsonRugby Club DIOK
Lars LinnenbankRugby Club the Dukes
Mike MbaudEaling Trailfinders, Groot-Brittannië
Tweede rij
Jim BoelrijkRugby Club ‘t Gooi
Dennis van DijkenSporting club Graulhetois, Frankrijk
Louis BruinsmaMont de Marsan, Frankrijk
Jade PlaneRugby Club Hilversum
Koen BloemenUSBPA Rugby, Frankrijk
Christopher van LeeuwenRugby Club Suresnois, Frankrijk
Marijn HuisDurham University RFC, Groot-Brittannië
Monty LeversteinLou Rugby, Frankrijk
Derde rij
Dave KoelmanCastricumse Rugby Club
Wolf van DijkRugby Club DIOK
Kevin KriegerHaagsche Rugby Club
Blake NightingaleRugby Club ‘t Gooi
Niels van de VenAlcobendas Rugby, Spanje
Liam StoneRugby Club ‘t Gooi
Christopher RaymondRFC Haarlem
Maxou Zerdoun Haagsche Rugby Club
Guy van den DriesBelsize Park RFC, Groot-Brittannië
Spike SalmanRacing 92, Frankrijk
Scrum halves
Mark CoeberghRugby Club ‘t Gooi
Hugo SchollerCOQ Leguevinois, Frankrijk
Caleb KortewegStirling County RC/Glasgow Warriors, Groot-Brittannië
Amir RademakerHaagsche Rugby Club
Fly halves
Mees van OordRugby Club DIOK
Marc MistouRugby Club ‘t Gooi
Jasey van KampenHaagsche Rugby Club
Willie Du PlessisMont de Marsan, Frankrijk
Centers
Storm CarrollRFC Haarlem
David WeersmaAparejadores Rugby Burgos, Spanje
Jules Godfroy SCT Correze, Frankrijk
Oliva Sialau Rugby Club the Dukes
Daily LimmenCastricumse Rugby Club
Tyren KroosSporting Union Agen, Frankrijk
Wing & Fullbacks
Reinier PietersServette Rugby Club de Genève, Zwitserland
Daan van der AvoirdRugby Club DIOK
Bart WierengaValence Romans, Frankrijk
Jordy HopHaagsche Rugby Club
Te Hauora CampbellRugby Club ‘t Gooi
Jort Doornenbal Castricumse Rugby Club
Peter Lydon Rouen Normandie Rugby, Frankrijk