Bekendmaking selecties RDD Jong Oranje U15 en U16

Zoekveld

Bekendmaking selecties RDD Jong Oranje U15 en U16

Tijdens de landelijk Rugby Development Dagen (RDD) hebben honderden spelers vier maal gezamenlijk getraind en wedstrijden gespeeld. Tijdens de trainingen zijn de spelers bekeken en hebben de trainers van Rugby Nederland een selectie gemaakt die komend seizoen zal starten als Nederland Jong Oranje U16 en U17.

Hierbij maakt Rugby Nederland de selectie bekend van Jong Oranje U15 en U16 van het seizoen 2017-2018 en feliciteert het alle spelers die geselecteerd zijn. Spelers die nu niet geselecteerd zijn worden uitgenodigd om komend seizoen weer deel te nemen aan de RDD en op die manier kans te maken op selectie. In de maand juli krijgen de geselecteerden spelers meer informatie over het vervolg richting Jong Oranje U16 en U17.

RDD selectie Jong Oranje U16

In het onderstaande overzicht zijn de namen van de geselecteerde spelers te vinden:

Naam Club Naam Club
Ben Verweij LRC Diok Maël Kramer Alkmaarse R.U.F.C.
Boris Omes AAC Maik Timmerman RC Eemland
Bryan Booman RC Drachten Markcus Richardson Castricumse RC
Chemsey Koucher NRC the Wasps Mat Visser URC
Daan de Meij URC Melle Haanstra Castricumse RC
Darryl Obasuyi RC the Dukes Mickey Abdelbacky Alkmaarse R.U.F.C.
Derek van Benthem RC the Dukes Ole van Ling RC Haarlem
Dirk Bruil Alkmaarse R.U.F.C. Paul van Ruiten RC the Bassets
Djurre Hendry Tovaal Pepijn Nijhuis URC
Filemon Schöller HRC Quinten Drenth Amstelveense RC
Gabe de Goeij RC Delft Rens Nieuwenhuizen URC
Greg van der Berg  RC de Bokkerijders Robbin Vis Alkmaarse R.U.F.C.
Guust Metz Castricumse RC Roel van Eykeren Tovaal
Hein Knoop Cas RC Castricumse RC Sam Van Berkel VRC
Ibrahim Ayadi AAC Samuel Holman BSN Rugby CLub
Ilias de Feijter Tovaal Sandy Campbell BSN Rugby Club
Jan Schoonebeek RC the Dukes Sem Verplancke LRC Diok
Jelmer van der Griend RC the Dukes Senna Guldemond Amstelveense RC
Jens Veenendaal RC Bulldogs Sieme Hopster RC Wageningen
Jenson van Rooij RC the Dukes Sil Pietsers NRC the Wasps
Joep Meussen RC Betuwe Stijn van Liere Tovaal
Joran Burgers RC Tilburg Sven Dobber RC Waterland
Joris Zandstra HRC Tijn Karels Alkmaarse R.U.F.C.
Joshua Kessler RC the Hookers Tim de Jong RC the Bassets
Juan Cruz Machin Amstelveense RC Tim Michel HRC
Kane van Gestel RC Eemland Tos Achten  RC the Dukes
Keean Chalmers Amstelveense RC Tristan Middendorp Alkmaarse R.U.F.C.
Ken Bullens BRC Breda Wessel Bakker AAC
Kimo Frans RC 't Gooi Willem van Ingen URC
Klaas de Vries RC Haarlem Wimke Nuijten BRC Breda


RDD selectie Jong Oranje U15

In het onderstaande overzicht zijn de namen van de geselecteerde spelers te vinden:

Naam Club Naam Club
Aras Ivanauskas RC Bulldogs Almere Luuk Grenier AAC
Bas de Graaf RC the Hookers Mats Pieters RC Delft
Berend de Graaf   RC 't Gooi Max Hilst RC 't Gooi
Brodie Beers RC Nieuwegein Max Plaizier  RC the Big Stones
Coen Meeldijk RC the Bassets Max Raaphorst LRC Diok
Jayce Culum Castricumse RC Mees Voets RC Octopus
Dani Groos RC the Hookers Mike Hansen RC 't Gooi
Daniel Leers Amstelveense RC Milan Van Dongen RC Octopus
Denilson Suijker RC the Hawks Niels Govaerts RC 't Gooi
Duncan Van der Til RC Greate Pier Odin Odufré RC Haarlem
Felix De Vries Castricumse RC Olivier Esch RC 't Gooi
Guy Straatsma  AAC Owen Den Breejen RRC
Jackson Hay  Rc Hilversum Phil Toonen RC the Dukes
Jade Thomas LRC Diok Ruben Posthumus RC Greate Pier
Jari Geerlings RC the Bassets Steven Van de Horst Rams RFC
Jelle Halter LRC Diok Teun Oostenrijk RC Eemland
Jesper Witteman LRC Diok Timo Adriaanse AAC
Jobbe Wijs Alkmaarse R.U.F.C. Thomas Hijdra HRC
Kaj Verhoorn RC the Hookers Tys  Koopmans RC de Wrotters
Kiran Chanchal RC 't Gooi Vikas Meijer  RC 't Gooi
Loek Goossen BRC Breda William Purdy RC Eemland
Loet Van Alen RC Waterland Xander Versteijnen LRC Diok
    Yoa Kiel Castricumse RC


Indien er vragen zijn kunt u een mail sturen naar topsport@rugby.nl