Aankondiging Nederlands team tegen Zweden

Zoekveld

Aankondiging Nederlands team tegen Zweden

Voor de aankomende wedstrijd in de European Nations Cup tegen Zweden, heeft coach Alex Chang het volgende team geselecteerd. De wedstrijd begint om 15:00uur en wordt in Enkoping gespeeld.

Alex Chang heeft het volgende te melden over het team.

"Ondanks de zure nederlaag van vorige week, zijn we blij met het karakter dat we hebben kunnen laten zien, we waren een geduchte tegenstander. We zien uit naar de uitdaging om in Zweden te spelen. Dit is de laatste wedstrijd van het seizoen en we willen vooral nog beter spelen dan afgelopen week."

Team

1. Hugo Langelaan                                                                     Rugby Club ‘t Gooi
2. Ben Stew                                                                                  Rugby Club Hilversum
3. Alexander Barendregt                                                           Haagsche Rugby Club
4. Bart-Jan Romijn                                                                      Haagsche Rugby Club
5. Mark Wokke                                                                            Castricumse Rugby Club
6. Dirk Danen                                                                              Rugby Club Hilversum
7. Robin Kok                                                                                Rugby Club ‘t Gooi
8. Tom Altink                                                                                Rugby Club DIOK
9. Amir Ramaker                                                                         Haagsche Rugby Club
10. Storm Carrol                                                                          Rugby Club Hilversum
11. Jannes Pijnenburg                                                               Rugby Club Waterland
12. Alex Povel                                                                              Rugby Club ‘t Gooi
13. Quinten Koster                                                                      Loughbourough University, UK
14. Norbecio Mambo                                                                 Rugby Club The Dukes
15. Leon Koenen                                                                        Rugby Club DIOK
16. Tony Illston                                                                            Dendemonde Rugby Club Belgium
17. Giorgi Tskitishvili                                                                  Strasbourg RFC, France
18. Krijn Twigt                                                                              Southend Saxons, UK
19. Jim Boelrijk                                                                            Amsteveense Rugby Club
20. Eric Wijten                                                                              Rugby Club The Bassets
21. Ayrton Pieterse                                                                     Haagsche Rugby Club
22. Conrad van der Klaauw                                                      Rugby Club Hilversum
23. Roberto Warmerdam                                                           Rugby Club Waterland

#ORANGENATION