Aankondiging Nationale selectie voor aankomende interlands

Zoekveld

Aankondiging Nationale selectie voor aankomende interlands

                                   

Het is ons een genoegen om de Nationale Training teams aan te kondigen voor de aankomende interland wedstrijden.

De volgende spelers zijn geselecteerd en zullen vandaag bij de nationale training aanwezig zijn in Amsterdam.

 

Players

Forwards

1.     Hugo Langellaan                                                        Rugby Club t’Gooi

2.     Andy Darlington                                                         Chinnor RFC, England

3.     Giorgi Tskitishvili                                                        RC Strasbourg, France

4.     Ben Stew                                                                     Hilversum Rugby Club

5.     Jim Boelrijk                                                                 Amstelveen Rugby Club

6.     Mark Darlington                                                         Chinnor RFC, England

7.     Bart-Jan Romijn                                                          Den Haag Rugby Club

8.     Krijn Twigt                                                                  Southend Saxons RFC,UK

9.     Dirk Danen                                                                  Hilversum Rugby Club

10.  Tony Illston                                                                Dendermonde, Belgium

11.  Tom Altink                                                                  Diok Rugby Club

12.  Gerard Viguurs                                                           Dukes Rugby Club

13.  Roberto Warmerdam                                                Waterland

14.  Kevin Bakker                                                               Castricum Rugby Club

15.  Alexander Barendregt                                               Den Haag Rugby Club

16.  Robin Kok                                                                   Rugby Club t’Gooi

17.  Jamel Khoudja                                                            Amstelveen Rugby Club

18.  Renier de Boer                                                           Waterland Rugby Club

19.  Mark Wokke                                                               Castricum Rugby Club

 

Backs

1.     Amir Rademaker                                                        Den Haag Rugby Club

2.     Storm Carroll                                                              Hilversum Rugby Club

3.     Rik Roovers                                                                 Hilversum Rugby Club

4.     Danny Volker                                                              Amstelveen Rugby Club

5.     Leon Koenen.                                                             Diok Rugby Club        

6.     Conrad van der Klauw                                               Hilversum Rugby Club

7.     Ayrton Pieterse                                                          Den Haag Rugby Club

8.     Alex van Povel                                                            Barking RFC, England

9.     Norbecio Mambo                                                       Dukes Rugby Club

10.  Sep Visser                                                                   Hilversum Rugby Club

11.  Brent Krab                                                                  Bassetts Rugby Club

12.  Eric Wijten                                                                  Bassetts Rugby Club

13.  Jannes Pijnenburg                                                      Waterland Rugby Club

14.  Quintin Koster                                                            Loughborough Uninversity, UK

 

 

 

Het team komt op 18 april in Amsterdam bij elkaar om de voorbereidingen te treffen voor de aankomende wedstrijden:

 

NL vs Poland                           30/04/2016                             Amsterdam KO 3pm              

NL vs Ukraine                         7/05/2016                               Amsterdam KO 3pm

Sweden vs NL                         14/05/2016                             Enkoping, Sweden KO 3pm

 

Het trainingsschema is als volgt:

 

18 en 20 april                        20:00 tot 21:30                       Amsterdam    

23 april                                   10:00 tot 16:00                       Haarlem Rugby Club

25, 28 en 29 april                   20:00 tot 21:30                       Amsterdam

2, 4 and 6 may                        20:00 tot 21:30                       Amsterdam

9, 11 may                                20:00 tot 21:30                       Amsterdam

 

Moedig onze mannen aan!! #Orangenation #RugbyNLD