Selecties Heren XV U18 en U20 tegen Polen U18 en U20 bekend!

Zoekveld

Selecties Heren XV U18 en U20 tegen Polen U18 en U20 bekend!

Voorafgaand aan de wedstrijd Heren XV tegen Moldavië spelen de Heren XV U18 en U20 een vriendschappelijke oefenwedstrijd tegen Polen. Bondscoaches Tijmen Vader en Matt Roper hebben de teamselecties zojuist bekend gemaakt. De Heren XV U18 spelen om 11:00 uur en Heren XV U20 om 12:30. Kom dus allen kijken naar de toekomst van Rugby Nederland!

Hierbij de teamselecties:

 

Teamsheet Heren XV U20
1 Jonas Petrakopoulos            Royal Irish (US)
2 Lars Linnenbank                   Rugby Club The Dukes   
3 Rory Briers                            Plymouth Albion (UK)
4 Stan van der Hoven             Utrechtse Rugby Club
5 Marijn Huis                           Rugby Club The Hookers
6 Tom Henfrey                        Newton Abbot (UK)
7 Philip Bouwens                    Delftsche Studenten Rugby Club
8 Quermy Warmerdam           Rugby Club Waterland
9 Freek Schuurman                Haagsche Rugby Club
10 Marc  Mistou                      Rugby Club 't Gooi
11 Lucas de Waaij                  Rugby Club Haarlem
12 Tom Roper                        Marlow Rugby Club (UK)
13 Tomas Wittebol                 Utrechtse Rugby Club
14 Jasper Dietz                      Cardiff and Vale College Accademy (UK)
15 Siem Noorman                  Haagsche Rugby Club
16 Jessy Wagemaker            Rugby Club The Bassets
17 Max Leenman                   Rugby Club Haarlem
18 Pepijn van der Wijk           Pink Panthers
19 Lars Laros                        Rotterdamse Rugby Club
21 Ken Pronk                        Haagsche Rugby Club
22 Fabio Filippi                      Castricumse Rugby Club
23 Tom Alloway                     Rotterdamse Rugby Club
24 David Dekker                    Alkmaarse Rugby Club
25 Daan Van der Avoird        Oysters RFC
26 Isaac Kense                     Oysters RFC

Teamsheet Heren XV U18
1 Jan Crelis Wamsteeker   Castricumse RC
2 Carsten de Jong              RC The Hookers
3 Lodi Buijs                         Haagsche RC
4 Dirk van Lierop                RC The Dukes
5 Renger van Eerten          Haagsche RC
6 Tom Eelman                   ACS Cobham (UK)
7 Wolf van Dijk                  Rotterdamse RC
8 Jesse de Vries               Amstelveense RC
9 Ricardo Schneider         RC Haarlem
10 Lorenzo Groos             Haagsche RC
11 Bart Wierenga             Castricumse RC
12 Mees van Oord            Diok LRC
13 Robbin Schut               RC Eemland
14 Dave Koelman             Stamford College (UK)
15 Elmer Petersson          Amstelveense RC
16 Felix Wegewijs            RC ‘t Gooi
17 Jake Stamenkovic       Diok LRC
18 Duarte van Gijzelen     Rotterdamse RC
19 Kaje Row                     RC Eemland
20 Nick Hansen                RC ‘t Gooi
21 Kees Jan Broekhoff     RC Hilversum
22 Jaap van der Vleuten  Worthing College (UK)
23 Bram Brauer                Worthing College (UK

 

Veel succes mannen!